Kim jesteśmy?

Maritime Montering Furniture Sp. z o.o. są członkiem grupy kapitałowej Maritime Montering Group, która jest jednym z wiodących w Europie specjalistów od wyposażania jednostek pływających z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Jesteśmy częścią globalnej sieci dostarczającej produkty i usługi na całym świecie, w tym w USA, Rosji i Azji. Główna siedziba firmy znajduje się na zachodnim wybrzeżu Norwegii, pomiędzy szczytami gór i fiordami, gdzie życie morskie zawsze było głównym źródłem informacji dla lokalnych społeczności i przedsiębiorstw.  Biura znajdują się na kontynencie europejskim i azjatyckim, a ponad 700 pracowników jest gotowych służyć klientom.

Produkujemy meble ze sklejki z najlepszej jakości materiałów atestowanych do użytku morskiego, w tym sklejki i laminatów ognioodpornych oraz wysokiej jakości okuć.  Dowiedz się więcej o naszych meblach.

Dostarczamy również meble tapicerowane do użytku morskiego renomowanego europejskiego producenta.
Możesz wybierać z naszego standardowego asortymentu, ale jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dostarczać produkty dostosowane do potrzeb klienta, aby miał pełną satysfakcję ze współpracy.

Posiadamy również studio projektowe. które pracuje w środowisku 3D, co pozwala nam z dużą dokładnością dopasować meble do wnętrza statku.

Nasza firma posiada certyfikat jakości ISO 9001 oraz środowiskowy ISO 14001.

Nasza historia

Historia Maritime Montering Furniture zaczęła się w 2002, kiedy to powstała pierwsza fabryka w Będargowie pod Szczecinem założona przez Odda Birkelanda. Na początku firma, zatrudniając tylko kilku pracowników, zajmowała się produkcją półproduktów dla należącej do tego samego właściciela fabryki mebli w Norwegii. Po 10 latach w 2012 cała produkcja mebli została przeniesiona do Polski, a firma zamieniła się w prężnie działające przedsiębiorstwo.

W początkowych latach działalności spółka funkcjonowała w budynku o powierzchni 650m2 wraz z upływem czasu była stopniowo rozbudowywana aż do 2500m2. Jednak i taka powierzchnia przestała spełniać wymagania pod względem wielkości i wydajności i w 2018 została podjęta decyzja o budowie większej fabryki. Przeprowadzka do nowego obiektu, który mieści się w Dołujach nastąpiła w 2020 roku, a jego powierzchnia to 6000 m2. Wyposażony jest w nowoczesne maszyny i instalacje oraz znaczną powierzchnię magazynową.

Wartości

Nasze wartości stanowią podstawę tego na czym nam zależy.

Jest to wytyczna i cel dla wszystkich naszych pracowników na całym świecie.

Odpowiedzialna produkcja

We wszystkim co robimy, ograniczamy ilość odpadów, stale koncentrując się na innowacjach i zrównoważonym cyklu życia.
Tworzymy wysokiej jakości produkty, które przetrwają całe życie.

Życie pod wodą 

Oceany są źródłem naszego życia i wszystkiego co robimy. Jesteśmy zaangażowani w zrównoważone korzystanie z zasobów oceanów i pomaganie naszym klientom w uświadomieniu sobie wartości zrównoważonego zakwaterowania.

Na dłuższy czas

Od ponad 150 lat żegluga norweska jest głównym graczem w branży morskiej. Zamierzamy pozostać w branży na dłużej, dlatego musimy dostarczać produkty spełniające oczekiwania naszych klientów.

Praca w Maritime Montering Furniture

W naszej firmie poszukujemy osób zmotywowanych, ambitnych gotowych na pełną wyzwań pracę w młodym zespole i miłej atmosferze.

Sprawdź aktualnie dostępne stanowiska pracy.