Maritime Montering Furniture

Kolekcja mebli

Zrozumienie potrzeb i oczekiwań klienta ma wielkie znaczenie dla zapewnienia komfortu i trwałej jakości.

Własna kolekcja mebli na statki jest produkowana w naszej nowoczesnej fabryce w Dołujach koło Szczecina. Do produkcji wykorzystujemy nowoczesną i wysoce wydajną linię produkcyjną. Uwielbiamy kwestionować stare aranżacje, wprowadzając nową filozofię projektowania, wdrażając nowe produkty i rozwiązania, aby stworzyć najlepsze środowisko życia i pracy.

Nasza kolekcja inspirowana jest nordycką naturą z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni. Cała kolekcja spełnia standardy określone podczas „Konwencji o pracy na morzu” (MLC). Obejmuje ona szeroką gamę mebli pozwalających naszym klientom w pełni wyposażyć kabiny załogi, mesy, salon oficerski o wysokim standardzie oraz pomieszczenia specjalistyczne podlegające zaostrzonym wymaganiom.

Nasza fabryka

Zrównoważona produkcja

Agenda na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030, przyjęta przez wszystkie państwa członkowskie Organizacji Narodów Zjednoczonych w 2015 r., zawiera wspólny plan na rzecz pokoju i dobrobytu dla ludzi i planety, teraz i w przyszłości.

Naszym obowiązkiem jest zmiana tego, co robimy i jak to robimy.

Właśnie dlatego przyjęliśmy dwa z 17 celów ONZ dotyczących zrównoważonego rozwoju i włączyliśmy je do naszych wartości.

Surowce i dostawcy są wybierani z najwyższą starannością i rozwagą, aby zapewnić jak największą trwałość naszych produktów. Wybór materiału wysokiej jakości wydłuża jego żywotność i zmniejsza wpływ na środowisko.

Partnerzy

Każdy projekt w naszej kolekcji charakteryzuje się wytrzymałością. Nasi projektanci wnętrz wybierają spośród wielu produktów z certyfikatem morskim, które spełniają nasze surowe wymagania dotyczące zrównoważonego rozwoju i trwałości. Wszyscy nasi kluczowi dostawcy spełniają certyfikaty i normy morskie dotyczące wytrzymałości, trwałości, stabilności i bezpieczeństwa przy minimalnym śladzie węglowym.